Kontakt

Kontakt

 

Ime Pozicija Telefon E-mail
Josip Kudelić Direktor +385 1 2043-850 josip.kudelic@kudelic-bedenica.hr
Josip Kudelić ml. Voditelj komercijale +385 1 2043-840 josip@kudelic-bedenica.hr
Melita Tepeš, dipl.oec. Tajnica +385 1 2043-830 melita@kudelic-bedenica.hr
Jelena Stanić, bacc.oec Prodaja +385 1 2043-842 jelena@kudelic-bedenica.hr
Martina Lončarek, univ.bacc.oec Prodaja +385 1 2043-858 martina@kudelic-bedenica.hr
Mateja Bunčić Prodaja +385 1 2043-858 mateja.buncic@kudelic-bedenica.hr
Dado Ban Prodaja +385 1 2043-846 dado@kudelic-bedenica.hr
Ivana Brlek, struč.spec.oec Prodaja +385 1 2043-849 ivanab@kudelic-bedenica.hr
Mateja Barilar Nabava +385 1 2043-847 mateja@kudelic-bedenica.hr
Marina Kuzmek Referent komercijale +385 1 2043-859 marina@kudelic-bedenica.hr
Štefica Klak Voditelj računovodstva i financija +385 1 2043-831 stefica@kudelic-bedenica.hr
Ivana Levak, dipl.oec Računovodstvo +385 1 2043-845 ivana@kudelic-bedenica.hr
Monika Baneković, mag.ing.chem.ing. Prehrambeni tehnolog +385 1 2043-844 monika@kudelic-bedenica.hr
Slaven Vajnaht, mag.ing.techn.aliment. Prehrambeni tehnolog +385 1 2043-844 slaven@kudelic-bedenica.hr
Marica Kudelić Proizvodnja +385 1 2043-844
Lidija Zerec, dipl.sociolog Voditelj ljudskih resursa +385 1 2043-837 lidija@kudelic-bedenica.hr
Nikola Kušec, mag.oec. Voditelj maloprodaje, marketinga, IT +385 1 2043-832 nikola@kudelic-bedenica.hr
Barbara Dužaić, bacc.oec Maloprodaja, marketing +385 1 2043-837 barbara@kudelic-bedenica.hr
Ivanka Kudelić – Vamplin Stočni depo +385 1 2043-852 ivanka@kudelic-bedenica.hr
Andreja Škrlec Voditelj hladnjače +385 1 2043-857 andreja@kudelic-bedenica.hr
Centrala +385 1 2043-830 kudelic@kudelic-bedenica.hr
Faks centrala +385 1 2043-838